Монітор Lenovo T24v-30 23.8 "
Фото 15 |
Lenovo T24v-30 23.8 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo T24v-30 23.8 "
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
T24V-30 238IN MON-HDMI Lenovo ThinkVision T24v-30 | 1 305 zł |
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24v-30 WLED LCD 63D8MAT3EU UPLNV023X | 976 zł |
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24v-30 WLED LCD 63D8MAT3EU 110995 | 1 023 zł |
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24v-30 WLED LCD 63D8MAT3EU 110995 | 976 zł |
Monitor LENOVO 23.8" 1920 x 1080 63D8MAT3EU Czarny | 1 107 zł |
ще 17 пропозицій