Monitor Lenovo T24v-30 23.8 "
Zdjęcia 15 |
Lenovo T24v-30 23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo T24v-30 23.8 "
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
T24V-30 238IN MON-HDMI Lenovo ThinkVision T24v-30 | 1 637 zł |
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24v-30 WLED LCD 63D8MAT3EU UPLNV023X | 976 zł |
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24v-30 WLED LCD 63D8MAT3EU 110995 | 1 023 zł |
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24v-30 WLED LCD 63D8MAT3EU 110995 | 976 zł |
Monitor LENOVO 23.8" 1920 x 1080 63D8MAT3EU Czarny | 1 107 zł |
pokaż 16 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →