Monitor Asus BE24EQSB 24 " czarny
Zdjęcia 6 |
Asus BE24EQSB 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus BE24EQSB 24 " czarny
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" ASUS BE24EQSB - 5 ms - Monitor | 892 zł |
Asus Monitor 23.8 cale BE24EQSB UPASU024XS4EQSB | 983 zł |
Monitor, Asus, BE24EQSB, 23.8' | 869 zł |
ASUS BE24EQSB - 23.8'' | IPS | Full HD| 60 Hz | DisplayPort, D-Sub, HDMI | | 899 zł |
Monitor ASUS BE24EQSB 23.8" 1920x1080px IPS | 963 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →