Monitor Acer Vero B247YDEbmiprczxv 23.8 " czarny (UM.QB7EE.E01)
Zdjęcia 8 |
Acer Vero B247YDEbmiprczxv 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer Vero B247YDEbmiprczxv 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ACER TFT Vero B247YDEbmiprczxv 605c 238/1920x1080/HDMI/DP/LS/USB/Cam S5518 | 1 060 zł |
24" Acer Vero B247Y DEbmiprczxv - 4 ms - Monitor | 736 zł |
Acer Vero B7 Monitor | B247YDE | Czarny UM.QB7EE.E01 | 999 zł |
ACER 60,5cm (23.8") B247YDEbmiprczxv 16:9 HDMI+VGA+DP+4x UM.QB7EE.E01 | 940 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Acer 27'' VERO B247YDEBMIPRCZXV (UMQB7EEE01) HDMI/DP | 942 zł |
Acer Vero B7 B247y De 23.8´´ Fhd Ips Led Monitor 100hz Niebieski One Size | 916 zł |
ACER 60,5cm (23.8") B247YDEbmiprczxv 16:9 HDMI+VGA+DP+4x UM.QB7EE.E01 | 942 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →