Monitor Iiyama ProLite XUB2492HSU-W5 23.8 " biały
Zdjęcia 11 |
Iiyama ProLite XUB2492HSU-W5 23.8 " biały
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2492HSU-W5 23.8 " biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama ProLite XUB2492HSU-W5 24" Full HD IPS 75Hz 4ms | 819 zł |
iiyama ProLite XUB2492HSU-W5 24" Full HD IPS 75Hz 4ms | 839 zł |
MONITOR IIYAMA LED 23,8" XUB2492HSU-W5 | 878 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →