Monitor Iiyama ProLite X4373UHSU-B1 43 " czarny
Zdjęcia 7 |
Iiyama ProLite X4373UHSU-B1 43 " czarny
Przekątna:43 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 3 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite X4373UHSU-B1 43 " czarny
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama ProLite X4373UHSU-B1 | 2 498 zł |
43" iiyama ProLite - 3840x2160 - VA - USB HUB - 3 ms - Monitor | 2 565 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 43 cale X4373UHSU-B1 4K, VA, 2xHDMI, DP, mD | 2 499 zł |
Monitor IIYAMA ProLite X4373UHSU-B1 43" 3840x2160px 3 ms | 2 297 zł |
iiyama ProLite X4373UHSU-B1 - 42.5'' | 4K | VA MON-LCD-IYA-0450 | 2 297 zł |
pokaż 19 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →