ЖК-панель Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 49.5 "
Фото 7 |
Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 49.5 "
Діагональ:49.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:700 кд/м²
Роз'єми:HDMI, LAN
50" РК-екран з оперативною системою Android OS 9.0, 2-х ядерним процесором A53, вбудована пам'яттю на 32 Гб, операційною пам'яттю 3 Гб.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 49.5 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor iiyama ProLite LH5070UHB-B1 | 5 034 zł |
IIYAMA LH5070UHB-B1 50inch Super Slim 3840x2160 4K UHD VA LH5070UHB-B1 | 4 515 zł |
Monitor Digitalsignage IIYAMA ProLite Lh5070Uhb-B1 50' IPS 4K 60 Hz 8ms | 4 532 zł |
Monitor DigitalSignage iiyama ProLite LH5070UHB-B1 50", VA LED, 4K, Androi | 4 578 zł |
IIYAMA LH5070UHB-B1 50inch Super Slim 3840x2160 4K UHD VA LH5070UHB-B1 | 4 515 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Iiyama ProLite LH5070UHB-B1
Ціни на Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH4370UHB-B1 43 " | від 4 508 zł | 1 пропозиція | ||
Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 49.5 " | від 4 515 zł | 9 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH6570UHB-B1 64.5 " | від 7 587 zł | 8 пропозицій |