Panel LCD Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 49.5 "
Zdjęcia 7 |
Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 49.5 "
Przekątna:49.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:700 cd/m²
Złącza:HDMI, LAN
50-calowy ekran LCD z systemem operacyjnym Android OS 9.0, dwurdzeniowym procesorem A53, 32 GB pamięci wewnętrznej, 3 GB RAM.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 49.5 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor iiyama ProLite LH5070UHB-B1 | 5 034 zł |
IIYAMA LH5070UHB-B1 50inch Super Slim 3840x2160 4K UHD VA LH5070UHB-B1 | 4 515 zł |
Monitor Digitalsignage IIYAMA ProLite Lh5070Uhb-B1 50' IPS 4K 60 Hz 8ms | 4 532 zł |
Monitor DigitalSignage iiyama ProLite LH5070UHB-B1 50", VA LED, 4K, Androi | 4 578 zł |
IIYAMA LH5070UHB-B1 50inch Super Slim 3840x2160 4K UHD VA LH5070UHB-B1 | 4 515 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Iiyama ProLite LH5070UHB-B1
Ceny na Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH4370UHB-B1 43 " | od 4 508 zł | 1 oferta | ||
Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 49.5 " | od 4 515 zł | 9 oferty | ||
Iiyama ProLite LH6570UHB-B1 64.5 " | od 7 587 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →