Monitor Iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 23.8 " czarny
Zdjęcia 12 |
Iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 0.4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama XUB2492HSU-B6-238" IPS 1920x1080/100Hz1H1DP Posiada | 660 zł |
24" iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" - 1 | 704 zł |
IIYAMA Monitor 23.8 cala XUB2492HSU-B6 IPS,HDMI,DP,100Hz,PIVOT,USB,HAS/150 | 699 zł |
iiyama XUB2492HSU-B6 MON-LCD-IYA-0666 | 660 zł |
IIYAMA 23.8'' ProLite XUB2492HSU-B6 Czarny | 687 zł |
pokaż 19 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite XUB2492HSU-B6
Ceny na Iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2292HSU-W6 21.5 " biały | od 579 zł | 19 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2292HSU-B6 21.5 " czarny | od 577 zł | 18 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2492HSU-W6 23.8 " biały | od 661 zł | 20 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 23.8 " czarny | od 554 zł | 24 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2792HSU-W6 27 " biały | od 699 zł | 18 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2792HSU-B6 27 " czarny | od 715 zł | 23 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →