Monitor Iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 23.8 "
Zdjęcia 10 |
Iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 23.8 "
23.8 "27 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 3 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 23.8 "
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama XUB2463HSU-B1 Monitor 238" IPS 1920 x 1080/100 Hz 1H1DP HAS | 699 zł |
IIYAMA Monitor IIYAMA XUB2463HSU-B1 24 FHD IPS 3ms 100Hz Czarny | 669 zł |
iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 MON-LCD-IYA-0695 | 699 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2463HSU-B1 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 3 ms [GTG | 649 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2463HSU-B1 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 3 ms [GTG | 649 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite XUB2463HSU-B1
Ceny na Iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 23.8 " | od 599 zł | 15 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 27 " | od 659 zł | 21 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →