Monitor AOC 24E3QAF 24 "
Zdjęcia 9 |
AOC 24E3QAF 24 "
24 "27 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 24E3QAF 24 "
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC 24E3QAF - Monitor 24" AOC 24E3QAF | 605 zł |
24" AOC 24E3QAF - 1920x1080 - 75Hz - IPS - 4 ms - Monitor | 605 zł |
Monitor AOC 24E3QAF 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms [GTG] | 619 zł |
AOC 24E3QAF 24" Full HD IPS 75Hz 4ms | 619 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje AOC 24E3QAF
Ceny na AOC 24E3QAF |
---|---|---|---|---|
AOC 24E3QAF 24 " | od 511 zł | 19 oferty | ||
AOC 27E3QAF 27 " | od 539 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →