Monitor Lenovo E24-28 24 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Niedrogi monitor klasy podstawowej z linii Lenovo ThinkVision, wykonany zgodnie z zasadą „pracy i zabawy w komforcie”. Przy niskiej cenie demonstruje przyzwoitą jakość obrazu i bez problemu radzi sobie z rolą niezbyt pretensjonalnego monitora multimedialnego do pracy, gier wideo i oglądania filmów/seriali. Lenovo E24-28 jest zmontowany w oparciu o 24-calową matrycę IPS o rozdzielczości Full HD i proporcjach ekranu 16:9.
Ekran zapewnia maksymalną jasność 250 nitów, współczynnik kontrastu 1000:1 i gamę kolorów 72% NTSC. Aby zmniejszyć zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania, monitor został nauczony kilku przydatnych sztuczek. W szczególności zapewnia funkcję Eye Comfort eliminującą migotanie podświetlenia i technologię Low Blue Light, która zmniejsza liczbę niebieskich odcieni. Monitor wyposażony jest w ergonomiczną podstawkę, która umożliwia użytkownikowi regulację ekranu w najwygodniejszy sposób: przechylanie w zakresie 22 stopni, podnoszenie lub opuszczanie ekranu o 15 cm, czy przesuwanie monitora z pozycji pionowej do poziomej. Istnieje również możliwość zamontowania panelu na ścianie za pomocą uchwytu VESA o wymiarach 100×100 mm. Zestaw interfejsów zawiera złącza do podłączenia VGA, Display Port v 1.2 i HDMI v 1.4, a także wejście 3,5 mm do podłączenia słuchawek bezpośrednio do monitora. Dodatkowo jest wyposażony w parę 1,5-watowych głośników.
Kup Lenovo E24-28 24 " czarny
Wszystkie ceny 22 →ThinkVision E24-28 238-inch FHD Monitor 62B8MAT3UK | 1 375 zł |
24" Lenovo ThinkVision E24-28 - 1920x1080 - 60Hz - IPS - 4 ms - Monitor | 591 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision E24-28 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 746 zł |
Lenovo ThinkVision E24-28 - 23.8'' | IPS | Full HD| 60 Hz | DisplayPort, D | 569 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision E24-28 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 746 zł |