Монітор Iiyama ProLite XUB2493HS-B5 23.8 "
Фото 10 |
Iiyama ProLite XUB2493HS-B5 23.8 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XUB2493HS-B5 23.8 "
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama Prolite XUB2493HS-B5 wyświetlacz LED 605 cm 238" 1920 x 1080 piksel | 539 zł |
IIYAMA Monitor IIYAMA ProLite XUB2493HS-B5 24 IPS LED 4ms 75hz Pivot Czarn | 569 zł |
24" iiyama ProLite XUB2493HS-B5 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" - 4 | 756 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2493HS-B5 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 569 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2493HS-B5 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 569 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite XUB2493HS-B5
Ціни на Iiyama ProLite XUB2493HS-B5 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2293HS-B5 21.5 " | від 478 zł | 18 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XUB2493HS-B5 23.8 " | від 539 zł | 12 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XUB2793HS-B5 27 " | від 679 zł | 8 пропозицій |