Монітор Iiyama ProLite XUB2793HS-B5 27 "
Фото 12 |
Iiyama ProLite XUB2793HS-B5 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XUB2793HS-B5 27 "
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
27" iiyama ProLite XUB2793HS-B5 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 4 | 806 zł |
iiyama ProLite XUB2793HS-B5 - 27'' | IPS | Full HD | Pivot MON-LCD-IYA-059 | 679 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2793HS-B5 27" 1920x1080px IPS 4 ms | 680 zł |
IIYAMA XUB2793HS-B5 27inch ETE IPS monitor Full HD XUB2793HS-B5 | 830 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2793HS-B5 27' IPS 1920x1080 (HD 1080p) 75Hz 4ms | 686 zł |
Модификації Iiyama ProLite XUB2793HS-B5
Ціни на Iiyama ProLite XUB2793HS-B5 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2293HS-B5 21.5 " | від 478 zł | 18 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XUB2493HS-B5 23.8 " | від 539 zł | 11 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XUB2793HS-B5 27 " | від 679 zł | 7 пропозицій |