Монітор Iiyama ProLite XUB2293HS-B5 21.5 "
Фото 11 |
Iiyama ProLite XUB2293HS-B5 21.5 "
Діагональ:21.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 3 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XUB2293HS-B5 21.5 "
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama ProLite XUB2293HS-B1 - 21.5'' | IPS | Full HD MON-LCD-IYA-0605 | 478 zł |
IIYAMA 21,5"'' XUB2293HS-B5 Czarny XUB2293HS-B5 | 492 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2293HS-B5 21.5" 1920x1080px IPS 3 ms | 478 zł |
iiyama ProLite XUB2293HS-B5 21" Full HD IPS 75Hz 3ms | 499 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite XUB2293HS-B5
Ціни на Iiyama ProLite XUB2293HS-B5 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2293HS-B5 21.5 " | від 478 zł | 18 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XUB2493HS-B5 23.8 " | від 539 zł | 11 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XUB2793HS-B5 27 " | від 679 zł | 8 пропозицій |