Monitor Iiyama ProLite XUB2293HS-B5 21.5 "
Zdjęcia 11 |
Iiyama ProLite XUB2293HS-B5 21.5 "
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 3 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2293HS-B5 21.5 "
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama ProLite XUB2293HS-B1 - 21.5'' | IPS | Full HD MON-LCD-IYA-0605 | 478 zł |
IIYAMA 21,5"'' XUB2293HS-B5 Czarny XUB2293HS-B5 | 492 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2293HS-B5 21.5" 1920x1080px IPS 3 ms | 478 zł |
iiyama ProLite XUB2293HS-B5 21" Full HD IPS 75Hz 3ms | 499 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite XUB2293HS-B5
Ceny na Iiyama ProLite XUB2293HS-B5 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2293HS-B5 21.5 " | od 478 zł | 16 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2493HS-B5 23.8 " | od 563 zł | 12 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2793HS-B5 27 " | od 679 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →