Monitor Iiyama ProLite XUB2493HS-B5 23.8 "
Zdjęcia 10 |
Iiyama ProLite XUB2493HS-B5 23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2493HS-B5 23.8 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA Monitor IIYAMA ProLite XUB2493HS-B5 24 IPS LED 4ms 75hz Pivot Czarn | 569 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2493HS-B5 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 569 zł |
Monitor IIYAMA 23.8" 1920 x 1080 XUB2493HS-B5 Czarny | 702 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2493HS-B5 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 569 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite XUB2493HS-B5
Ceny na Iiyama ProLite XUB2493HS-B5 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2293HS-B5 21.5 " | od 478 zł | 16 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2493HS-B5 23.8 " | od 563 zł | 12 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2793HS-B5 27 " | od 679 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →