Monitor Iiyama G-Master G2470HSU-B1 24 "
Zdjęcia 10 |
Uniwersalny monitor do gier z 23,8-calowym, cienkim ekranem o rozdzielczości O rozdzielczości FullHD, wysoką częstotliwością odświeżania, wbudowanymi głośnikami stereo (2x2W) i koncentratorem USB. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej z rodziny Red Eagle modelu 2020. Zaprojektowany do użytku jako część podstawowych lub średnich systemów do gier. Nadaje się do wszelkich gier i rozrywki multimedialnej.
Przyda się przy przetwarzaniu treści cyfrowych i wykonywaniu najszerszego zakresu zadań biurowych (teksty, prezentacje, tabele, treści internetowe). Monitor Iiyama G-Master G2470HSU-B1 pomoże Ci skonfigurować przestrzeń roboczą do modelowania 3D, systemów inżynieryjnych CAD/CAE i tworzenia oprogramowania. Elegancki, smukły wyświetlacz z matową powłoką antyrefleksyjną oparty jest na 8-bitowej matrycy IPS (6-bit + FRC) o rozdzielczości 1920 × 1080 i Flicker-Free W-LED-backlit.
Szybki czas reakcji na ruch (4 ms GtG), duża częstotliwość odświeżania (165 Hz) i technologia AMD FreeSync Premium zapewniają bezbłędną jakość wyświetlania szybkiego ruchu w szerokiej gamie gatunków gier, w tym popularnych strzelankach online dla wielu graczy. Tryb Black Tuner uwydatnia szczegóły w ciemnych obszarach obrazu. Zdejmowana podstawka umożliwia regulację jedynie kąta nachylenia ekranu. Dwa porty cyfrowe (HDMI 1.4 i DisplayPort 1.2) można wykorzystać do połączenia z komputerem PC, laptopem lub konsolą do gier.
Kup Iiyama G-Master G2470HSU-B1 24 "
Wszystkie ceny 36 →IIYAMA Monitor IIYAMA G-Master G2470HSU-B1 23.8 FHD IPS 0.8ms 165Hz Czarny | 639 zł |
24" iiyama G-MASTER Red Eagle - 1920x1080 - 165Hz - Fast IPS - 1 ms - Moni | 717 zł |
IIYAMA Monitor G2470HSU-B1 24cale 0.8ms, IPS, DP, HDMI, 165Hz, USBx2 UPIIY | 699 zł |
Monitor IIYAMA G-Master G2470HSU 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 0.8 ms | 680 zł |
Monitor iiyama G-Master G2470HSU-B1 Red Eagle | 699 zł |
Modyfikacje Iiyama G-Master G2470HSU-B1
Ceny na Iiyama G-Master G2470HSU-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama G-Master G2470HSU-B1 24 " | od 599 zł | 36 oferty | ||
Iiyama G-Master G2770HSU-B1 27 " | od 719 zł | 23 oferty |