Monitor Iiyama G-Master GCB3480WQSU-B1 34 " czarny
Zdjęcia 9 |
Iiyama G-Master GCB3480WQSU-B1 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, MPRT 0.4 ms
Częstotliwość:180 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:420 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master GCB3480WQSU-B1 34 " czarny
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
34" iiyama G-MASTER Red Eagle - 3440x1440 - 180Hz - VA - 1 ms - MonitorMonitor LED, zaokr?glony, 34, 3440 x 1440 UWQHD @ 180 Hz, VA, 420 cd/m², 4000:1, HDR400, 0.4 ms, 2xHDMI, 2xDisplayPort, g?o?n... więcejik(i), czarny mat Proshop.plZłóż skargę | 1 568 zł |
IIYAMA Monitor 34 cale GCB3480WQSU-B1 VA,UWQHD,180HZ,0.4ms,1500R(Curved),G-MASTER GCB3480WQSU-B1
Zanurz się w grze dzięki zakrzywionemu monitorowi GCB3480WQSU Red Eagle z częstotliwością odśwież... więcejania 180Hz, która zmienia świat gry
Zakrzywiony panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 180Hz, MPRT 0,4 ms i rozdzielczością 3440x1440 zapewnia wciągające wrażenia wizualne i gwarantuje doskonałą jakość obrazu.
Podstawa z regulacją wysokości zapewnia łatwą regulację położenia ekranu, a intuicyjne, konfigurowalne ustawienia ekranu (predefiniowane lub ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 669 zł |
iiyama G-Master GCB3480WQSU-B1 Red Eagle - 34'' | VA Curved | UWQHD | 04.mG-MASTER GCB3480WQSU-B1 Zanurz się w grze dzięki zakrzywionemu monitorowi GCB3480WQSU Red Eagle z częstotliwością odświeżania... więcej180Hz, która zmienia świat gry. Zakrzywiony panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 180Hz, MPRT 0,4 ms i rozdzielczością 3440x1440 zapewnia wciągające wrażenia wizualne i gwarantuje doskonałą jakość obrazu. ZAKRZYWIONY DESIGN 1500R Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego okagwarantuje wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze. TECHNOLOGIA FREESYNC™ PREMIUM PRO Ten monitor obsługuje zawartość HDR z szeroką gamą kolorów i poziomów jasności. Niskie opóźnienie wejścia i kompensacja małej liczby klatek na sekundę eliminują problem rwania lub przycinania obrazu przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę. ULTRA WIDE - UWQHD Rozdzielczość UWQHD (3440 x 1440) zapewnia powierzchnię wcześniej uzyskiwaną tylko w przypadku połączenia kliku ekranów. W końcu masz widok na całe pole walki! PBP (PICTURE-BY-PIC Komputronik.plZłóż skargę | 1 579 zł |
IIYAMA G-Master GCB3480WQSU-B1 Red Eagle 1440p/180HzDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 441,5 x 808 x 256 mm Waga [kg]: 7,6 kg Wysokość [mm]: 441.5 mm Szerokość [... więcejmm]: 808 mm Głębokość [mm]: 256 mm Typ matrycy: VA Proporcje ekranu: 21:9 Przekątna ekranu: 34" Rozmiar plamki [mm]: 0.232 mm Rozdzielczość ekranu: 2304 x 1440 px Jasność [cd/m2]: 420 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 0,4 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178 ° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178 ° Rodzaj matrycy: LED Zakrzywiony ekran: Tak Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 4 000:1 Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitory dla graczy USB: 2 x USB 3.0 Liczba złączy HDMI: 2 Inne: 1 x 3,5 mm minijack DisplayPort: 2 Złącza: ["HDMI","USB"," Neonet.plZłóż skargę | 1 589 zł |
Monitor IIYAMA G-Master Red Eagle GCB3480WQSU-B1 34" 3440x1440px 180Hz 0.4Zanurz się w grze dzięki zakrzywionemu monitorowi GCB3480WQSU Red Eagle z częstotliwością odświeżania 180Hz, która zmienia św... więcejiat gry. Zakrzywiony panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 180Hz, MPRT 0,4 ms i rozdzielczością 3440x1440 zapewnia wciągające wrażenia wizualne i gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Podstawa z regulacją wysokości i pochylenia zapewnia łatwą regulację położenia ekranu, a intuicyjne, konfigurowalne ustawienia (predefiniowane lub niestandardowe) wraz z funkcją Black Tuner zapewniają kontrolę nad ciemnymi scenami, aby upewnić się, że szczegóły są zawsze wyraźnie widoczne. Złącza HDMI, DisplayPort, hub USB i złącze słuchawkowe zapewniają kompatybilność z różnymi urządzeniami i platformami multimedialnymi Electro.plZłóż skargę | 1 634 zł |
pokaż 19 ofert
Seria Iiyama G-Master (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 559 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 748 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 548 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 2 499 zł
gamingowy, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 3 ms, MPRT 0.4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 149 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 399 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 655 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 534 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 771 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 799 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 850 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 419 zł
gamingowy, 21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 529 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 2 299 zł
28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 150 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 829 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 436 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 669 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 489 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 400 zł
gamingowy, 32 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, HDR
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR