Monitor Iiyama G-Master G2770HSU-B1 27 "
Zdjęcia 10 |
Zamknij
Menu
Iiyama G-Master G2770HSU-B1 27 "
24 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:1 100:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master G2770HSU-B1 27 "
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA Monitor IIYAMA G-Master G2770HSU-B1 27 FHD IPS 0.8ms 165Hz CzarnyZdobądź przewagę nad konkurencją, aby uwolnić cały swój potencjał gracza dzięki 27-calowemu monitorowi iiyama G2770Hsu z 0.8m... więcejs Mprt i częstotliwością odświeżania 165 Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Korzyści: Doskonała jakość obrazu w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 Idealne odwzorowanie kolorów zapewnia matryca IPS Brak efektu smużenia zapewnia czas reakcji 0.8 ms Mprt Częstotliwość odświeżania 165 Hz pozwala na uzyskanie stabilnego obrazu pozbawionego powidoków Monitor podłączysz do komputera za pomocą złącza DisplayPort i Hdmi Hub z wbudowanymi 2 portami USB 2.0 Wyjście słuchawkowe gdy nie chcesz nikomu przeszkadzać Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji Realistyczny dźwięk stereo dzięki dwóm głośnikom 2 W MediaMarkt.plZłóż skargę | 749 zł |
Monitor iiyama G-Master G2770HSU-B1 Red EagleMonitor gamingowy iiyama G-Master G2770HSU-B1 27" 1920x1080 IPS 165Hz Zdobądź przewagę nad konkurencją, aby uwolnić cały swój... więcejpotencjał gracza dzięki 27-calowemu G2770HSU z 0.8ms MPRT i częstotliwością odświeżania 165Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 27" Matryca: IPS LED Rozdzielczość: 1920x10800 Format obrazu: 16:9 Czas reakcji: 0,8 ms Częstotliwość odświeżania: 165 Hz Redukcja niebieskiego światła Technologia Flicker-free Technologia AMD FrerSync Certyfikat zero martwych pikseli Gwarancja 3 lata w systemie "drzwi do drzwi" IPS Technologia IPS gwarantuje wyższy kontrast, najlepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN czy VA. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy. Częstotliwość odświeżania 165Hz Częstotliwość odświeżania na poziomie 165Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik. Ultra szybki czas reakcji 0,8ms Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza! Redukcja niebieskiego światła Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu. Flicker-Free - w trosce o zdrowie naszych oczu Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu. Technologia AMD FreeSync Technologia AMD FreeSync™ eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. Głośniki i wejście słuchawkowe Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Maxelektro.plZłóż skargę | 799 zł |
iiyama G-Master G2770HSU-B1 Red Eagle - 27'' | Full HD | IPS | 0.8ms | 165G-MASTER G2470HSU-B1 Uwolnij cały swój potencjał gracza dzięki G2470HSU Red Eagle z matrycą Fast IPS. Zdobądź przewagę nad ko... więcejnkurencją, aby uwolnić cały swój potencjał gracza dzięki 24-calowemu G2470HSU z 0.8ms MPRT i częstotliwością odświeżania 165Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Dostępny także ze stopą z regulacją wysokości: G-Master GB2470HSU-B1 FAST IPS Matryca Fast IPS nie tylko gwarantuje wierne odwzorowanie scen z pola bitwy i wyjątkową dokładność kolorów, ale także niesamowity czas reakcji na ruchomy obraz (MPRT) wynoszący 0.8 ms. TECHNOLOGIA FREESYNC™ PREMIUM Ten monitor wyświetla treści HDR, gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę. PREDEFINIOWANE I NIESTANDARDOWE TRYBY GIER Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanyc Komputronik.plZłóż skargę | 799 zł |
IIYAMA 27" G-Master G2770HSU-B1 Red EagleDominujący kolor: Czarny Wysokość [mm]: 435,5 mm Szerokość [mm]: 612,5 mm Głębokość [mm]: 187,5 mm Proporcje ekranu: 16:9 Prz... więcejekątna ekranu: 27" Rozmiar plamki [mm]: 0,311 x 0,311 mm Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 px (Full HD) Jasność [cd/m2]: 250 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 800000000:1 Czas reakcji [ms]: 0,8 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Rodzaj matrycy: IPS Zakrzywiony ekran: Nie Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 1100:1 Flicker free (ochrona oczu): Tak Odświeżanie [Hz]: 165 Hz Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitory dla graczy USB: 2 x USB Wyjście audio: Wyjście słuchawkowe Liczba złączy HDMI: 1 DisplayPort: 1 Złącza: ["HDMI","USB"] Tuner TV: Nie Okres gwarancji: 24 miesiące Głośniki: Tak Ekran obrotowy (pivot): Nie Standard VESA [mm]: 100 x 100 mm Pochylenie (w górę/w dół): Tak Obrót (lewo/prawo): Nie Głośniki (opis): 2 x 2 W Regulacja wysokości: Nie Montaż na ścianie: Tak Głośniki: Tak Neonet.plZłóż skargę | 799 zł |
Monitor IIYAMA G-Master G2770HSU 27" 1920x1080px IPS 165Hz 0.8 msUwolnij cały swój potencjał gracza dzięki G2770HSU Red Eagle z matrycą Fast IPS. Zdobądź przewagę nad konkurencją, aby uwolni... więcejć cały swój potencjał gracza dzięki 27-calowemu G2770HSU z 0.8ms MPRT i częstotliwością odświeżania 165Hz. Electro.plZłóż skargę | 759 zł |
pokaż 17 ofert
Seria Iiyama G-Master (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 559 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 748 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 548 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 2 499 zł
gamingowy, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 3 ms, MPRT 0.4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 149 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 399 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 655 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 599 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 534 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 771 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 799 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 850 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 419 zł
gamingowy, 21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 529 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 2 299 zł
28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 150 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 829 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 436 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 890 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
Modyfikacje Iiyama G-Master G2770HSU-B1
Ceny na Iiyama G-Master G2770HSU-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama G-Master G2470HSU-B1 24 " | od 599 zł | 35 oferty | ||
Iiyama G-Master G2770HSU-B1 27 " | od 719 zł | 23 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 811 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 719 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 170 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 579 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland