Monitor Iiyama ProLite XUB2293HSU-B6 21.5 "
Zdjęcia 12 |
Iiyama ProLite XUB2293HSU-B6 21.5 "
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2293HSU-B6 21.5 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama XUB2293HSU-B6-215" IPS 1920 x 1080/100 Hz 1H1DP HAS | 489 zł |
iiyama ProLite XUB2293HSU-B6 MON-LCD-IYA-0700 | 519 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2293HSU-B6 21.5" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms [MPR | 489 zł |
21.5IN LED 1920X1080 1MS 1300:1 DP/HDMI/USB XUB2293HSU-B6 | 562 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Iiyama ProLite XUB2293HSU-B6
Ceny na Iiyama ProLite XUB2293HSU-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2293HSU-B6 21.5 " | od 489 zł | 9 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2493HSU-B6 23.8 " | od 624 zł | 22 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2793HSU-B6 27 " | od 699 zł | 23 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →