Monitor Iiyama G-Master G2745HSU-B1 27 "
Zdjęcia 10 |
Iiyama G-Master G2745HSU-B1 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master G2745HSU-B1 27 "
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama G2745HSU-B1-238" IPS 1920 x 1080/100 Hz 1H1DP | 548 zł |
IIYAMA Monitor G-Master G2745HSU-B1 27 cali G2745HSU-B1 IPS,FHD,100Hz,1ms, | 597 zł |
iiyama G-Master G2745HSU-B1 MON-LCD-IYA-0672 | 599 zł |
IIYAMA 27" Black Hawk G-Master G2745HSU-B1 IPS/FHD/100Hz/1ms | 599 zł |
Monitor IIYAMA G-Master Black Hawk G2745HSU-B1 27" 1920x1080px IPS 100Hz 1 | 548 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Iiyama G-Master G2745HSU-B1
Ceny na Iiyama G-Master G2745HSU-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama G-Master G2245HSU-B1 21.5 " | od 438 zł | 21 oferta | ||
Iiyama G-Master G2445HSU-B1 24 " | od 399 zł | 26 oferty | ||
Iiyama G-Master G2745HSU-B1 27 " | od 548 zł | 27 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →