Монітор Iiyama G-Master G2445HSU-B1 24 "
Фото 11 |
Iiyama G-Master G2445HSU-B1 24 "
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama G-Master G2445HSU-B1 24 "
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama G2445HSU-B1-605 cm IPS 1920x1080/100Hz 1H1DP | 399 zł |
IIYAMA Monitor IIYAMA G-Master G2445HSU-B1 24 IPS Full HD 100Hz 1ms Czarny | 448 zł |
IIYAMA Monitor 23.8 cala G-Master G2445HSU-B1 IPS,FHD,100Hz,1ms,2xUSB,2x2W | 497 zł |
iiyama G-Master G2445HSU-B1 MON-LCD-IYA-0671 | 497 zł |
Monitor IIYAMA G-Master Black Hawk G2445HSU-B1 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz | 451 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Iiyama G-Master G2445HSU-B1
Ціни на Iiyama G-Master G2445HSU-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama G-Master G2245HSU-B1 21.5 " | від 438 zł | 20 пропозицій | ||
Iiyama G-Master G2445HSU-B1 24 " | від 399 zł | 26 пропозицій | ||
Iiyama G-Master G2745HSU-B1 27 " | від 548 zł | 27 пропозицій |