Monitor Iiyama ProLite XUB3493WQSU-B5 34 " czarny
Zdjęcia 14 |
Iiyama ProLite XUB3493WQSU-B5 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:ADS-IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB3493WQSU-B5 34 " czarny
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA TFT XUB3493WQSU 867cm IPS 34/3440x1440/2xHDMI/2xDP/2xUSB/höv XUB349 | 1 721 zł |
IIYAMA Monitor 34 cale XUB3493WQSU IPS,UWQHD,DP,HDMI,HAS(150mm) UPIIY034XS | 1 799 zł |
iiyama ProLite XUB3493WQSU-B5 - 34'' | IPS-ADS | UWQHD | HDR MON-LCD-IYA-0 | 1 799 zł |
IIYAMA 34'' ProLite XUB3493WQSU XUB3493WQSU-B5 Czarny | 1 838 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB3493WQSU-B5 34" 3440x1440px IPS 4 ms | 1 799 zł |
pokaż 13 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →