Monitor Iiyama G-Master GB3271QSU-B1 32 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Kup Iiyama G-Master GB3271QSU-B1 32 " czarny
Wszystkie ceny 27 →IIYAMA Monitor IIYAMA G-Master GB3271QSU-B1 31.5 QHD IPS 1ms 165Hz Czarny | 1 569 zł |
IIYAMA Monitor 31.5 cala GB3271QSU-B1 QHD,1ms,IPS,165Hz,HDMI,DP,400cd,Free | 1 599 zł |
Monitor IIYAMA G-Master GB3271QSU-B1 31.5" 2560x1440px IPS 165Hz 1 ms | 1 549 zł |
Monitor IIYAMA G-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle 1440p/165Hz | 1 569 zł |
iiyama G-Master GB3271QSU-B1 MON-LCD-IYA-0405 | 1 599 zł |
Grać razem
32-calowy monitor do gier jest pozycjonowany przez producenta Iiyama jako rozwiązanie do gier zespołowych. Jest wyposażony w matrycę IPS o szerokich kątach widzenia, ma wartości jasności zwiększone do 400 cd/m². W związku z tym nawet podczas oddalania się od środka ekranu obraz nie traci na jakości, nie blaknie i nie ulega odblaskom.
Specjalnie dla scenariusza gier, Iiyama G-Master GB3271QSU-B1 otrzymał ekran 165 Hz z minimalnym czasem reakcji 1 ms MPRT (lub 4 ms GtG) i kilkoma zaprogramowanymi trybami dla różnych gatunków gier. Technologia AMD FreeSync Premium ma na celu zapobieganie rozrywaniu klatek w dynamicznym wideo. Opcja gry Black Tuner powinna zwiększyć widoczność obiektów w ciemnych scenach.
Bezpieczny i dobrze wyposażony
Monitor od razu otrzymał 4 złącza do transmisji sygnału wideo: dwa HDMI 2.0 i DisplayPort v 1.2, a także 4-portowy hub USB z funkcją szybkiego ładowania. Stojak posiada otwór i uchwyty do prowadzenia kabli, posiada regulację nachylenia i wysokości ekranu (zakres 12 cm). Wbudowane głośniki (2x3 W) zaoszczędzą miejsce na stole, a dołączony pilot pomoże zdalnie sterować ustawieniami obrazu (i np. głośnością dźwięku).
8-bitowy ekran QuadHD zapewnia bogate, głębokie kolory z dobrym poziomem szczegółowości. Jednak niski współczynnik kontrastu (1200:1) nadal nie jest idealny do niektórych scenariuszy, w tym oglądania filmów w ciemności.
Do wad należy zaliczyć fakt, że przy połączeniu przez HDMI częstotliwość odświeżania nie przekroczy 144 Hz. To prawda, że wielu konkurentów w podobnym przedziale cenowym grzeszy w ten sposób. Podsumowując, Iiyama G-Master GB3271QSU-B1 to interesujący wybór dla graczy, którzy grają samotnie lub z przyjaciółmi.