ЖК-панель Iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG 32 "
Фото 12 |
Iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG 32 "
32 "43 "
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:500 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG 32 "
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor 31,5" iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG | 4 332 zł |
iiyama TF3239MSC-B1AG MON-DSG-IYA-115 | 5 490 zł |
Iiyama LED display ProLite TF3239MSC-B1AG - 81.3 cm TF3239MSC-B1AG | 4 700 zł |
IIYAMA Monitor 32 caleTF3239MSC-B1AG,AMVA,HDMIx2,DP,RJ45,IP54,24/7,POJ.12p | 5 640 zł |
Monitor dotykowy IIYAMA ProLite TF3239MSC-B1AG 32' VA 1920x1080 (HD 1080p) | 4 718 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG 32 " | від 4 332 zł | 11 пропозицій | ||
Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43 " | від 6 506 zł | 6 пропозицій |