Panel LCD Iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG 32 "
Zdjęcia 12 |
Iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG 32 "
32 "43 "
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:500 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG 32 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 31,5" iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG | 4 332 zł |
iiyama TF3239MSC-B1AG MON-DSG-IYA-115 | 5 490 zł |
Iiyama LED display ProLite TF3239MSC-B1AG - 81.3 cm TF3239MSC-B1AG | 4 690 zł |
Monitor dotykowy IIYAMA ProLite TF3239MSC-B1AG 32' VA 1920x1080 (HD 1080p) | 4 718 zł |
Monitor 32 cale TF3239MSC-B1AG,AMVA,HDMIx2,DP,RJ45,IP54,24/7,POJ.12p | 5 114 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG
Ceny na Iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG 32 " | od 4 332 zł | 10 oferty | ||
Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43 " | od 6 510 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →