Panel LCD Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43 "
Zdjęcia 11 |
Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43 "
32 "43 "
Przekątna:43 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:400 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG | 7 686 zł |
iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43" Class (42.5" TF4339MSC-B1AG | 7 072 zł |
Monitor dotykowy do zabudowy IIYAMA ProLite TF4339MSC-B1AG 43' VA 1920x108 | 6 510 zł |
Iiyama Prolite Tf4339msc-b1ag 43´´ Full Hd Va Led Touch Monitor Czarny One | 7 254 zł |
Modyfikacje Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG
Ceny na Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG 32 " | od 4 332 zł | 10 oferty | ||
Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43 " | od 6 510 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →