Monitor Iiyama ProLite XU3294QSU-B1 31.5 " czarny
Zdjęcia 9 |
Iiyama ProLite XU3294QSU-B1 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XU3294QSU-B1 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama ProLite XU3294QSU-B1 -32" 2K VA 75Hz 4ms | 1 519 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU3294QSU-B1 32' VA 2560x1440 75Hz 4ms | 1 089 zł |
iiyama ProLite XU3294QSU-B1 -32" 2K VA 75Hz 4ms | 1 519 zł |
Monitor 31.5 cala XU3294QSU-B1 VA,WQHD,HDMI,DP,USB 3.0,2x2W | 1 078 zł |
Monitor iiyama ProLite XU3294QSU-B1 Darmowa dostawa | 1 127 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →