Monitor Asus CG32UQ 32 " czarny
Zdjęcia 3 |
Asus CG32UQ 32 " czarny
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:600 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
32-calowy monitor konsoli do gier 4K HDR. Obsługuje technologię AMD Radeon FreeSync, zintegrowane oświetlenie Halo Sync i obsługuje oświetlenie Aura Sync.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus CG32UQ 32 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 31.5" Asus CG32UQ (90LM04F0-B01170) | 1 925 zł |
ASUS CG32UQ - 31.5'' | VA | 4K | DisplayPort, HDMI | HDR | Głośniki2 x 12W | 1 599 zł |
Monitor ASUS CG32UQ 32" 3840x2160px | 2 964 zł |
ASUS CG32UQ 32" 4K VA 60Hz 5ms Gamingowy | 1 499 zł |
Monitor Asus CG32UQ (90LM04F0-B01170) | 1 499 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →