Monitor Iiyama ProLite T1624MSC-B1 15.6 " czarny
Zdjęcia 7 |
Iiyama ProLite T1624MSC-B1 15.6 " czarny
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 25 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:800:1
Jasność:450 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite T1624MSC-B1 15.6 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
15" iiyama ProLite T1624MSC-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 15.6" - 2 | 1 652 zł |
Monitor iiyama ProLite T1624MSC-B1 | 1 654 zł |
Monitor interaktywny IIYAMA ProLite T1624Msc-B1 16' IPS 1920x1080 (HD 1080 | 1 649 zł |
Monitor interaktywny iiyama ProLite T1624MSC-B1 16" IPS, FullHD, HDMI, SDc | 1 666 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! iiyama Monitor 15.6 cali T1624MSC-B1 IPS,poj.10pkt.4 | 1 636 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →