Monitor Iiyama G-Master GB2790QSU-B5 27 " czarny
Zdjęcia 8 |
Iiyama G-Master GB2790QSU-B5 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master GB2790QSU-B5 27 " czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Iiyama GB2790QSU-B5/27 WQHD ETE Fast IPS 240 Hz | 1 789 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali GB2790QSU-B5 1ms,IPS,DP,HDMI,240Hz,F.Sync,QHD,HDR40G-MASTER GB2790QSU-B5
Kontroluj grę z 240Hz GB2790QSU Gold Phoenix
Monitor Gold Phoenix pozwoli Ci wspiąć się na wyżyny... więcejTwoich gamingowych możliwości. Wyposażony w najnowsze technologie, w tym FreeSync Premium, 27 Gold Phoenix oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 240Hz i oszałamiający czas reakcji 1 ms MPRT, dzięki czemu Twój sprzęt nigdy Cię nie spowolni.
Matryca Fast IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu, a możliwość regulacji jasności i ciemnych odcieni za ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 999 zł |
IIYAMA 27"'' GB2790QSU-B5 Czarny GB2790QSU-B5Dominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 400 x 614 x 252 mm Waga [kg]: 5.7 kg Wysokość [mm]: 400 mm Szerokość [mm]:... więcej614 mm Głębokość [mm]: 252 mm Seria: GB2790QSU-B5 Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 27" Rozmiar plamki [mm]: 0.233 mm Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440 px Jasność [cd/m2]: 400 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 80 000 000:1 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Inne: G-MASTER GB2790QSU-B5Kon Neonet.plZłóż skargę | 1 954 zł |
iiyama G-Master GB2790QSU-B5 [IPS, 0,4ms, 240Hz] MON-LCD-IYA-0640G-MASTER GB2790QSU-B5 Monitor Gold Phoenix pozwoli Ci wspiąć się na wyżyny Twoich gamingowych możliwości. Wyposażony w najnow... więcejsze technologie, w tym FreeSync Premium, 27’’ Gold Phoenix oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 240Hz i oszałamiający czas reakcji 1 ms MPRT, dzięki czemu Twój sprzęt nigdy Cię nie spowolni. Matryca Fast IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu, a możliwość regulacji jasności i ciemnych odcieni za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą widoczność w zacienionych obszarach. Dzięki stopce z regulacją wysokości zadbasz o swój komfort podczas gamingowych maratonów dopasowując położenie ekranu do swoich potrzeb. 240HZ & 1MS MPRT Panel w technologiiFast IPS 240Hz gwarantuje wysoką wierność odtwarzanych obrazów, wyjątkowo dokładne odwzorowanie kolorów i żywe sceny bitewne. Jednocześnie zapewnia oszałamiający czas reakcji ruchomego obrazu (MPRT) wynoszący 1 ms. TECHNOLOGIA FREESYNC™ PREMIUM Ten monitor gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę. BLACK TUNER Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji. PREDEFINIOWANE I NIESTANDARDOWE TRYBY GIER Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanyc Komputronik.plZłóż skargę | 1 889 zł |
Monitor IIYAMA G-Master GB2790QSU-B5 Gold Phoenix 27" 2560x1440px IPS 240HMonitor Gold Phoenix pozwoli Ci wspiąć się na wyżyny Twoich gamingowych możliwości. Wyposażony w najnowsze technologie, w tym... więcejFreeSync Premium, 27" Gold Phoenix oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 240Hz i oszałamiający czas reakcji 1 ms MPRT, dzięki czemu Twój sprzęt nigdy Cię nie spowolni. Electro.plZłóż skargę | 1 889 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Iiyama G-Master (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 559 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 748 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 548 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 2 499 zł
gamingowy, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 3 ms, MPRT 0.4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 099 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 399 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 619 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 479 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 773 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 799 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 438 zł
gamingowy, 21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 850 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 529 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 2 299 zł
28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 150 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 829 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 448 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
PodobnePorównaj w tabeli →
od 2 045 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 652 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 403 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 849 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 919 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 500 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 730 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 904 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 810 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 649 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR