Монітор Sony INZONE M3 27 " білий (SDM-F27M30)
Відео 13Фото 12 |
Sony INZONE M3 27 " білий
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:240 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Sony INZONE M3 27 " білий
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony SDMF27M30AEP INZONE M3 27 calowy monitor gamingowy FHD 240 Hz 1 ms HD | 1 770 zł |
SONY Monitor SONY INZONE M3 27 FHD IPS 1ms 240Hz Czarno-biały | 2 687 zł |
Monitor SONY Inzone M3 27" 1920x1080px IPS 240Hz 1 ms | 2 689 zł |
Monitor SONY Inzone M3 27" 1920x1080px IPS 240Hz 1 ms SDMF27M30AEP | 2 684 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди