Monitor Sony INZONE M3 27 " biały (SDM-F27M30)
Wideo 13Zdjęcia 12 |
Sony INZONE M3 27 " biały
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony INZONE M3 27 " biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony SDMF27M30AEP INZONE M3 27 calowy monitor gamingowy FHD 240 Hz 1 ms HD | 1 771 zł |
SONY Monitor SONY INZONE M3 27 FHD IPS 1ms 240Hz Czarno-biały | 2 687 zł |
Monitor SONY Inzone M3 27" 1920x1080px IPS 240Hz 1 ms | 2 689 zł |
Monitor SONY Inzone M3 27" 1920x1080px IPS 240Hz 1 ms SDMF27M30AEP | 2 684 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →