ЖК-панель Sony BRAVIA FW-65BZ30J 65 "
Фото 11 |
Sony BRAVIA FW-65BZ30J 65 "
Діагональ:65 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 11 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:440 кд/м²
Функції:HDR
Роз'єми:HDMI, LAN
65" РК-екран під керуванням операційної системи Android 10, з підтримкою Apple AirPlay та Wi-Fi Direct, а також із вбудованими Chromecast та Wi-Fi модулем.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Модификації Sony BRAVIA FW-65BZ30J
Ціни на Sony BRAVIA FW-65BZ30J |
---|---|---|---|---|
Sony BRAVIA FW-43BZ30J 43 " | від 4 962 zł | 2 пропозиції | ||
Sony BRAVIA FW-65BZ30J 65 " | від 9 947 zł | 2 пропозиції | ||
Sony BRAVIA FW-75BZ30J 75 " | від 9 597 zł | 5 пропозицій |