Monitor Iiyama ProLite XB3288UHSU-B5 31.5 " czarny
Zdjęcia 9 |
Iiyama ProLite XB3288UHSU-B5 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 3 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XB3288UHSU-B5 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekran PC IIYAMA XB3288UHSU-B5 32 VA LED 4K 3840 x 2160 3 ms 60 Hz 2 x HDMI | 1 657 zł |
IIYAMA Monitor 31,5 cala XB3288UHSU 4K,VA,HDMI,DP,PIP,F.Sync,HAS/150mm,USB | 1 869 zł |
iiyama XB3288UHSU-B5- 31.5'' | VA | 4K | DisplayPort, HDMI | HDR | Głośnik | 1 657 zł |
IIYAMA 31.5'' XB3288UHSU-B5 Czarny XB3288UHSU-B5 | 1 835 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XB3288UHSU-B5 31.5" 3840x2160px 3 ms | 1 669 zł |
pokaż 12 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →