Monitor Iiyama G-Master GB3467WQSU-B5 34 " czarny
Wideo 4Zdjęcia 15 |
Kup Iiyama G-Master GB3467WQSU-B5 34 " czarny
Wszystkie ceny 15 →IIYAMA Monitor 34 cale G-MASTER GB3467WQSU-B5 VA,UWQHD,165HZ,HAS(15cm),150 | 1 859 zł |
iiyama G-Master GB3467WQSU-B5 Red Eagle - 34'' | UWQHD | 165 Hz | HDR MON- | 1 859 zł |
IIYAMA 34'' G-MASTER GB3467WQSU-B5 Czarny | 1 825 zł |
Monitor IIYAMA G-Master GB3467WQSU-B5 34" 3440x1440px 165Hz 0.4 ms Curved | 1 819 zł |
IIYAMA Monitor 34 cale G-MASTER GB3467WQSU-B5 VA,UWQHD,165HZ,HAS(15cm),150 | 1 859 zł |
Monitory Iiyama pochodzą z Kraju Kwitnącej Wiśni i oferują maksimum funkcji za zrównoważoną cenę. Żywym tego potwierdzeniem jest model GB3467WQSU-B5 z gamingowej serii G-Master.
Panoramiczny wklęsły ekran
Realistyczny obraz tego, co dzieje się na ekranie monitora zapewnia wklęsły kształt 34-calowego panelu VA. Jej promień gięcia wynosi 1,5 m (1500R). Wyświetlacz modelu ma proporcje 21:9 i emituje obraz w rozdzielczości 3440x1440 pikseli. Otrzymał certyfikat VESA DisplayHDR 400, który wyraźnie wskazuje na możliwość pracy z treściami HDR. Cóż, najmocniejszą stroną ekranu jest rekordowo niskie opóźnienie wyjściowe obrazu wynoszące 0,4 ms dzięki technologii MPRT.
Szybkie reakcje
Szybkie czasy reakcji i częstotliwość odświeżania do 165 Hz stawiają ten model w świetle szybkiego monitora do gier. Model obsługuje również adaptacyjną synchronizację częstotliwości odświeżania AMD FreeSync Premium i ma ustawienia wstępne dla różnych gatunków gier (strzelanki pierwszoosobowe, strategie itp.). Widoczność ciemnych scen w grach ma na celu usprawnienie autorskiego systemu Black Tuner.
Wyposażenie pokładowe
Monitor wsparty jest na ergonomicznej podstawce z możliwością regulacji wysokości ekranu. Akompaniament dźwiękowy audycji na wyświetlaczu to prerogatywa akustyki pokładowej formatu 2 x 2 W. Ponadto model uzbrojono w czteroportowy hub USB, dwa wejścia wideo DisplayPort w wersji 1.4 oraz parę HDMI w wersji 2.0. Dzięki dyskretnemu wyglądowi Iiyama G-Master GB3467WQSU-B5 z powodzeniem zmieści się nie tylko w stacjach gamingowych, ale również w surowym środowisku biurowym.