Monitor Samsung S32A700N 32 " czarny
Zdjęcia 12 |
Samsung S32A700N 32 " czarny
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung S32A700N 32 " czarny
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung ViewFinity S7 S32A700NWP - LED LS32A700NWPXEN | 1 580 zł |
32" Samsung S32A700 - 3840x2160 (4k / UHD) - VA - 5 ms - Monitor | 1 308 zł |
Samsung Samsung Monitor biznesowy ViewFinity S70A 32", UHD, VA, HDR10 LS32 | 1 299 zł |
Monitor SAMSUNG ViewFinity LS32A700NWPXEN 31.5" 3840x2160px | 1 416 zł |
Monitor SAMSUNG ViewFinity LS32A700NWPXEN 31.5" 3840x2160px | 1 416 zł |
pokaż 14 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →