Monitor Samsung Odyssey G55C 32 32 "
Zdjęcia 13 |
Zamknij
Menu
Samsung Odyssey G55C 32 32 "
27 "32 "
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:2 500:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Odyssey G55C 32 32 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Samsung Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey G5 32 cali QHD 165Hz32 calowy monitor QHD z największym zakrzywieniem na rynku 1000R,Wysoka częstotliwość odświeżania 165Hz z czasem reakcji 1 m... więcejs (MPRT) oraz HDR10 dla idealnego kontrastu ,Adaptive Picture wzmacnia komfort gry, automatycznie dostosowując jasność, kolor i kolorystykę wyświetlacza,Ey Oficjalny partner Samsung Samsung.comZłóż skargę | 1 299 zł |
Samsung Odyssey G5 LS32CG552EUXEN - 32'' | VA Curved | QHD | 165Hz MON-LCDZakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey G5 32 cali QHD 165Hz G55C 32 calowy monitor QHD z największym zakrzywieniem na rynku 10... więcej00R Wysoka częstotliwość odświeżania 165Hz z czasem reakcji 1 ms (MPRT) oraz HDR10 dla idealnego kontrastu Adaptive Picture wzmacnia komfort gry, automatycznie dostosowując jasność, kolor i kolorystykę wyświetlacza Eye save mode, Flicker free chronią oczy podczas wielogodzinnej pracy przy ekranie Wzmocnij swoje wrażenia Twój świat gry jest teraz bardziej realistyczny niż dotychczas. Odpowiada za to matryca wzbogacona o 170% więcej pixeli niż Full HD. QHD oddaje każdy obraz z niesamowitą dokładnością a ty odkrywasz pełną przyjemność rozrywki. Prawdziwie wciągające wrażenia Wyraziste sceny, które rozgrywają się dosłownie wokół Ciebie. Wyświetlacz 1000R całkowicie wypełnia Twoje pole widzenia, sprawiając, że znajdujesz się w samym centrum akcji. Odważ się na pełną immersję i pełną emocji rozgrywkę Reaguj w milisekundach Częstotliwość odświeżania 165Hz i czas reakcji 1ms (MPRT). Jesteś gotów na zwycięstwo? Bez zmagania się z zacinającym się i rozmytym obrazem? Ultrawysoka częstotliwość odświeżania 165Hz idealnie sprawdza się nawet przy niezwykle dynamicznych scenach i superszybkiej akcji. Dzięki wynoszącemu 1 ms (MPRT)* czasowi reakcji każdy Twój ruch będzie niezwykle precyzyjny. * „1 ms” oznacza jedną milisekundę, która jest zakresem średniego czasu reakcji między 1,00 do 1,99 ms ograniczonych do liczby całkowitej. W oparciu o MPRT zmierzone w wewnętrznych warunkach testowych. Wyniki mogą się różnić w zależności od wyświetlanych treści i ustawień monitora (wymaga ustawienia „trybu ekstremalnego”) Komputronik.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G5 G55C S32CG552EU 32" 2560x1440px 165Hz 1 ms CurvMonitor SAMSUNG Odyssey G5 G55C S32CG552EU z krzywizną 1000R, pozwoli Ci przeżywać każdą scenę, jakbyś w niej uczestniczył i... więcejpoczuć szybsze bicie serca. Za sprawą gęstości pikseli nawet 1,7-krotnie większej niż w przypadku Full HD rozdzielczość QHD odwzorowuje obrazy z niezwykłą dbałością o szczegóły i wyrazistością a podczas gry masz jeszcze więcej przestrzeni, by nadać swoim działaniom dodatkowego rozmachu. Matryca VA zapewnia niezwykle żywe kolory, a kąt widzenia wynoszący 178º sprawia, że możesz się nimi cieszyć patrząc z każdego miejsca. Dzięki wyższej liczbie pikseli i większej głębi, gry stają się tak realistyczne jak nigdy dotąd. Technologia HDR10 podnosi poziom kontrastu uwypuklając czerń i biel. Dzięki temu możesz łatwiej dostrzec swoich czających się gdzieś w cieniu wrogów. Electro.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G5 G55C S32CG552EU 32" 2560x1440px 165Hz 1 ms CurvMonitor SAMSUNG Odyssey G5 G55C S32CG552EU z krzywizną 1000R, pozwoli Ci przeżywać każdą scenę, jakbyś w niej uczestniczył i... więcejpoczuć szybsze bicie serca. Za sprawą gęstości pikseli nawet 1,7-krotnie większej niż w przypadku Full HD rozdzielczość QHD odwzorowuje obrazy z niezwykłą dbałością o szczegóły i wyrazistością a podczas gry masz jeszcze więcej przestrzeni, by nadać swoim działaniom dodatkowego rozmachu. Matryca VA zapewnia niezwykle żywe kolory, a kąt widzenia wynoszący 178º sprawia, że możesz się nimi cieszyć patrząc z każdego miejsca. Dzięki wyższej liczbie pikseli i większej głębi, gry stają się tak realistyczne jak nigdy dotąd. Technologia HDR10 podnosi poziom kontrastu uwypuklając czerń i biel. Dzięki temu możesz łatwiej dostrzec swoich czających się gdzieś w cieniu wrogów.... Avans.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Monitor Samsung Odyssey G55C (LS32CG552EUXEN) | 1 199 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Samsung Odyssey (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 692 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 849 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync, HDR
od 3 599 zł
gamingowy, smart, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 175 Hz, HDMI, v 2.1, mini DisplayPort, USB C, Power Delivery, Bluetooth, Wi-Fi, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 649 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 599 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, QLED, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 599 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 1 257 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 459 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 519 zł
26.9 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 199 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 799 zł
gamingowy, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 975 zł
31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 548 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 150 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 629 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 3 599 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 9 499 zł
gamingowy, 57 ", 4K, 7680x2160 (32:9), zakrzywiony, 1000 R, Mini LED QLED, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
Modyfikacje Samsung Odyssey G55C 32
Ceny na Samsung Odyssey G55C 32 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G55C 27 27 " | od 1 016 zł | 15 oferty | ||
Samsung Odyssey G55C 32 32 " | od 1 199 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 199 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
od 1 283 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, *VA, 165 Hz, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 133 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 171 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 129 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 1 200 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 099 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 121 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 293 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 389 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 1 099 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 223 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR