Monitor Gigabyte GS32QC 31.5 "
Zdjęcia 9 |
Gigabyte GS32QC 31.5 "
27 "31.5 "
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 500:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte GS32QC 31.5 "
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE GS32QC 315" 165Hz 1440P GS32QC-EK | 2 520 zł |
32" GIGABYTE GS32QC - 2560x1440 (QHD) - 165Hz - VA - Curved - 1 ms - Monit | 1 250 zł |
Gigabyte Monitor gamingowy 32 cale GS32QC 1ms/12MLN:1/FULLHD/HDMI UPGBA032 | 1 285 zł |
Gigabyte GS32QC MON-LCD-GA-0107 | 1 133 zł |
Gigabyte Monitor gamingowy 32 cale GS32QC 1ms/12MLN:1/FULLHD/HDMI 125777 | 1 346 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Gigabyte GS32QC
Ceny na Gigabyte GS32QC |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GS27QC 27 " | od 919 zł | 20 oferty | ||
Gigabyte GS32QC 31.5 " | od 1 123 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →