Monitor Samsung Odyssey G3 32 32 " (LC32G35TFQIXCI)
Wideo 12Zdjęcia 14 |
Samsung Odyssey G3 32 32 "
27 "32 "
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Obsługa AMD FreeSync Premium. Wielofunkcyjna podstawka. Wąskie ramki.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Odyssey G3 32 32 "
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
32" Samsung Odyssey G3 S32AG320NU - 1 ms - Monitor | 1 164 zł |
Samsung Odyssey G3 LS32AG320NUXEN - 31.5'' | VA | Full HD | 1ms | 165Hz | | 1 079 zł |
Samsung Samsung Monitor dla graczy Odyssey G32A 32", 165Hz, Pivot LS32AG32 | 989 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G32A S32AG320NU 31.5" 1920x1080px 165Hz 1 ms | 993 zł |
Samsung LS32AG320N 81,3 cm (32") 1920 x 1080 px Full HD LS32AG320NUXEN | 1 214 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung Odyssey G3 32
Ceny na Samsung Odyssey G3 32 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G3 27 27 " | od 683 zł | 28 oferty | ||
Samsung Odyssey G3 32 32 " | od 893 zł | 20 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →