Monitor Asus TUF Gaming VG328H1B 32 " czarny
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
Asus TUF Gaming VG328H1B 32 " czarny
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus TUF Gaming VG328H1B 32 " czarny
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Monitor ASUS VG328H1B 31.5 FHD VA 1ms CzarnyTUF Gaming Vg328H1B to 31,5-calowy zakrzywiony wyświetlacz Full HD (1920 x 1080) z ultraszybką częstotliwością odświeżania 16... więcej5 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy i osób poszukujących wciągającej rozgrywki. Korzyści: 31,5-calowy monitor do gier Full HD (1920x1080) 1500R z ultraszybką częstotliwością odświeżania 165 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i wciągającej rozgrywce Technologia Asus Extreme Low Motion Blur (Elmb) zapewnia czas reakcji 1 ms (Mprt) wraz z adaptacyjną synchronizacją, eliminując zjawy i rozrywanie, zapewniając ostre obrazy w grach z dużą liczbą klatek na sekundę. Technologia FreeSync Premium eliminująca rozrywanie ekranu i niestabilną liczbę klatek na sekundę Shadow Boost poprawia szczegóły obrazu w ciemnych obszarach, rozjaśniając sceny bez prześwietlania jasnych obszarów MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 149 zł |
31" ASUS Tuf Gaming VG328H1B - 1920x1080 (FHD) - 165Hz - VA - Curved - Mon31,5 Monitor gamingowy od ASUS z rozdzielczo?? na 1920x1080 (FHD), 165Hz & Curved 1500R Specyfikacja Rozdzielczo??: 1920x1080... więcej(FHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 165Hz Szybko?? reakcji: 1ms (MPRT) Rodzaj panelu: VAHighlights Curved (1500R) Asus Extreme Low Motion Blur (ELMB) Proshop.plZłóż skargę | 1 198 zł |
Asus Monitor 31.5 cala VG328H1B 1500R 165Hz HDMI DSUB Głośnik UPASU032XSVG- 31,5-calowy monitor do gier Full HD (1920 x 1080) 1500R z ultraszybką częstotliwością odświeżania 165 Hz, przeznaczony dl... więceja profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) zapewnia czas reakcji 1 ms (MPRT) wraz z Adaptive-sync, zapewniając ostry obraz w grach z dużą liczbą klatek na sekundę.
- Technologia FreeSync Premium eliminująca zrywanie ekranu i niestabilne tempo klatek
- Obsługuje zarówno Adaptive-Sync z kartami graficznymi ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 216 zł |
ASUS TUF Gaming VG328H1B Curved- 31.5'' | VA Curved | Full HD | D-SUB | HDTUF Gaming VG328H1B – monitor gamingowy – 31,5 cala Gamingowy monitor o przekątnej ekranu 31,5 cali i rozdzielczości Full HD... więcej(1920x1080), z zakrzywieniem 1500R i ultraszybkim odświeżaniem ekranu z częstotliwością 165 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i zapewnieniu immersyjnej rozgrywki Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB ™) umożliwia osiągnięcie czasu reakcji na poziomie 1 ms (MPRT), a w połączeniu z funkcją Adaptive-sync eliminowane są efekty ghostingu i tearingu (powidoków oraz rwania obrazu) – dla bardzo ostrych efektów wizualnych przy wysokich wartościach FPS. Technologia FreeSync™ Premium dla wyeliminowania „tearingu” (rozrywania obrazu) i wahań w liczbie klatek animacji wyświetlanych na sekundę TUF GAMING VG328H1B TUF Gaming VG328H1B to 31,5-calowy, zakrzywiony monitor Full HD (1920 x 1080) z ultraszybkim odświeżaniem ekranu 165 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i użytkownikach wymagających immersyjnej rozgrywki. Wszystkie te specyfikacje robią oczywiście duże wrażenie, ale najbardziej ekscytująca funkcja oferowana przez VG328H1B nie została jeszcze wymieniona. Jego imponujący zakrzywiony wyświetlacz oferuje częstotliwość odświeżania 165 Hz oraz obsługuje technologię Adaptive-Sync (FreeSync™ Premium) – dla ekstremalnie płynnej rozgrywki bez efektów „tearingu” (rozrywania klatki) i „stutteringu” (przycinania płynności). Ekran 31,5-calowy z immersyjnym zakrzywieniem Zastosowana w monitorze TUF Gaming VG328H1B 31,5-calowa matryca Full HD (1920 x 1080) zapewnia oszałamiające efekty wizualne z praktycznie każdego kąta oglądania, a zakrzywienie 1500R gwarantuje, że każdy punkt na ekranie znajduje się w takiej samej odległości od Twoich oczu. Dzięki temu udało się zapewnić jeszcze większy komfort oglądania – nawet podczas korzystania przez długi czas – a Ty możesz cieszyć się oglądaniem nawet pod bardzo ostrym kątem przy mniejszym zniekształceniu obrazu i redukcji zmian koloru podczas grania i oglądania filmów. Częstotliwość odświeżania 165 Hz Częstotliwość odświeżania 165 Hz* oferowana przez monitor TUF Gaming VG328H1B eliminuje denerwujące lagi i efekty rozmycia ekranu, a Ty uzyskujesz przewagę w takich grach jak strzelanki FPS, wyścigi, strategie czasu rzeczywistego oraz gry sportowe. Dzięki tak ultraszybkiej częstotliwości odświeżania cieszysz się niewiarygodnie płynną rozgrywką nawet przy maksymalnych ustawieniach grafiki, co umożliwia Ci natychmiastowe reagowanie na akcję wyświetlaną na ekranie. Z tym monitorem zawsze uderzasz wcześniej niż przeciwnicy. EXTREME LOW MOTION BLUR Monitor VG328H1B jest wyposażony w najnowszą, ekskluzywną technologię ASUS Extreme Low Motion Blur Extreme, która umożliwia uzyskanie wartości 1 ms MPRT dla wyeliminowania zniekształceń oraz efektów rozmycia ruchu. Dzięki temu poruszające się obiekty są jeszcze ostrzejsze, a Komputronik.plZłóż skargę | 1 139 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG328H1B 31.5" 1920x1080px 165Hz 1 ms CurvedTUF Gaming VG32V to 31.5-calowy, zakrzywiony monitor FHD (1920x1080) z ultraszybkim odświeżaniem ekranu na poziomie 165 Hz, z... więcejaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i użytkownikach wymagających immersyjnej rozgrywki. Monitor został wyposażony w technologię Adaptive-Sync pozwalającą na niezwykle płynną rozgrywkę bez zacięć. Przy włączonej funkcji ELMB SYNC możesz aktywować ELMB (Low-Motion-Blu Electro.plZłóż skargę | 1 139 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Asus TUF (gamingowe)
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 335 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, USB C, radiowe, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 15 h
od 255 zł
miejski, na laptopa, odblaskowy, kieszenie: przód, dół, 46.5x32.5x13 cm, waga 620 g
od 985 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 140 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, 1.3 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: z etui ładującym + przedłużacz - 1,3 m
od 881 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 190 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, 2x 3.5 mm, 1.2 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 60 Ohm
od 1 469 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 250 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, USB A, USB C, radiowe, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 60 Ohm, akumulator: do 15 h, z etui ładującym + adapter nadajnika
od 712 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
od 1 810 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 089 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 869 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 106 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 071 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 119 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 280 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 045 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 891 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 146 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 749 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
Wideo recenzje
how to control volume on asus monitor ASUS TUF Gaming VG328H1B
14 grudnia 2020143 698 przegląd
ASUS TUF Gaming 32" 1080P Curved Monitor (VG328H1B) - Full HD, 165Hz (Supports 144Hz), 1ms, Extreme
27 listopada 2022126 przegląd
ASUS TUF Gaming 32" 1080P Curved Monitor (VG328H1B) - Full HD, 165Hz (Supports 144Hz)
4 grudnia 2022192 przegląd
Asus TUF VG328H1B Full HD 31.5” Curved VA LCD Gaming Monitor - Black - Product Overview
13 października 20211 786 przegląd
ASUS TUF Gaming VG328H1B 32" Full HD 1920 x 1080 165Hz (OC) 1ms (MPRT) REVIEW
12 grudnia 202026 864 przegląd
ASUS VG328H1B 31.5" Gaming Monitor
23 października 2022203 przegląd
ASUS TUF Gaming VG328H1B – 31.5” Full HD (1920 x 1080), 165Hz (144Hz),
1 listopada 20226 496 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 078 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 994 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
od 1 000 zł
gamingowy, 32 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
od 1 134 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 1 238 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 250 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 050 zł
gamingowy, 32 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 893 zł
gamingowy, 32 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 890 zł
gamingowy, 32 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 896 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
od 1 400 zł
gamingowy, 32 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, HDR
od 992 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 021 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync