Монітор Asus ROG Strix XG49WCR 49 " чорний
Фото 7 |
Закрити
Шапка
Asus ROG Strix XG49WCR 49 " чорний
2023 рікROG StrixігровийPower DeliveryвигнутийHDRAdaptive-SyncKVMдинамікихаб USB 3.0тонка рамкахороший sRGB
Діагональ:49 "
Роздільна здатність:5120x1440 (32:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:450 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ROG Strix XG49WCR 49 " чорний
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS ROG Strix XG49WCR skaerm - LED bag | 4 852 zł |
ASUS Monitor ASUS ROG Strix XG49WCR 49 QHD VA 1ms 144Hz CzarnyMonitor Asus ROG Strix Xg49Wcr 49 QHD VA 1ms 144Hz Monitor Asus ROG Strix Xg49Wcr to 49-calowy superszerokokąt MediaMarkt.plПоскаржитись | 4 819 zł |
Asus Monitor 49 cali XG49WCR UPASU049XS49WCRROG Strix XG49WCR
- 49-calowy, super ultraszeroki monitor do gier HDR 32:9 (5120 x 1440) z częstotliwością odświeżania 16... ще5 Hz (przetaktowany) zapewnia superpłynne efekty wizualne w grach
- Technologia High Dynamic Range (HDR) z 90% profesjonalną gamą kolorów DCI-P3 zapewnia kontrast i wydajność kolorów, które spełniają wymagania certyfikatu DisplayHDR 400
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) umożliwia ELMB wraz ze zmienną częstotliwością odświeżania, ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 5 288 zł |
ASUS ROG Strix XG49WCR - 49” | DQHD | Curved | 165Hz OC | HDR 400 | USB-CASUS ROG Strix XG49WCR - 49” | DQHD | Curved | 165Hz OC | HDR 400 | USB-C PD90W - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opin... щеie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 4 849 zł |
ASUS 49'' ROG Strix XG49WCR CzarnyDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 522 x 1193,6 x 324,7 mm Waga [kg]: 11.27 kg Wysokość [mm]: 369.5 mm Szerok... щеość [mm]: 1193.62 mm Głębokość [mm]: 178.58 mm Seria: ROG Strix XG49WCR Proporcje ekranu: 32:9 Przekątna ekranu: 49'' Rozmiar plamki [mm]: 0,233 x 0,233 mm Rozdzielczość ekranu: 5120 x 1440 px Jasność [cd/m2]: 450 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,073 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: VA Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Tak Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 3000:1 Odświeżanie [Hz]: 165 Hz Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitory dla graczy USB: 1 x USB (Type C)
3 x USB 3.0 Wejście audio: Tak Wyjście audio: 1 Liczba złączy HDMI: 1 Inne: 1 x 3,5 mm minijack DisplayPort: 1 Złącza: ["HDMI","USB"," Neonet.plПоскаржитись | 5 318 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Asus ROG Strix (ігрові)
від 1 782 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 537 zł
ігрова, механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, дод. клавіш: 2, підсвічування, RGB підсвічування
від 12 799 zł
продуктивний, ігровий, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 240 Гц, Ryzen 9, 7945HX, 2.5 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3 кг
від 374 zł
ігрова мишка, бездротова, Bluetooth/радіо, BT v 5, Multi-Device, кнопки: 4, програмовані, + колесо, механічні, RGB підсвічування, сенсор 36000 DPI
від 311 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, складаються, 20 – 40000 Гц, 32 Ом
від 1 574 zł
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 2 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 2 175 zł
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.3 мс, 380 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
від 692 zł
ігрова, оптико-механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, RGB підсвічування
від 12 999 zł
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), miniLED, 240 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 150 zł
ігрова мишка, дротова, USB A, кнопки: 4, програмовані, + колесо, Omron, RGB підсвічування, сенсор 12000 DPI
від 767 zł
ігрові, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1.2 м, Bluetooth v 5.0, aptX, активне шумозаглушення, багатоканальні, складаються, 10 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 1800 мАгод, до 45 год, з кейсом + дротовий режим
від 1 059 zł
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 3 599 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 619 zł
ігрова, оптико-механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, захист від вологи, RGB підсвічування
від 20 699 zł
продуктивний, ігровий, 18 ", 2560x1600 (16:10), miniLED, 240 Гц, Core i9, 14900HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4090, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3.1 кг
від 273 zł
ігрова мишка, бездротова, Bluetooth/радіо, Multi-Device, кнопки: 5, + колесо, сенсор 7200 DPI
від 388 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, USB A, USB C, 1.2 м, 20 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач
від 1 189 zł
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 1 998 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 716 zł
ігрова, оптико-механічна, комбінована, бездротова, Bluetooth / радіо / дротова, BT v 5, USB, нестандартна, підсвічування, RGB підсвічування
від 4 004 zł
ігровий, 49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 5 487 zł
ігровий, 49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
від 4 699 zł
ігровий, 49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 989 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 999 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 469 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR