Monitor Asus ROG Strix XG49WCR 49 " czarny
Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Asus ROG Strix XG49WCR 49 " czarny
2023 rokROG StrixgamingowyPower DeliveryzakrzywionyHDRAdaptive-SyncKVMgłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry sRGB
Przekątna:49 "
Rozdzielczość:5120x1440 (32:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG Strix XG49WCR 49 " czarny
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Monitor ASUS ROG Strix XG49WCR 49 QHD VA 1ms 144Hz CzarnyMonitor Asus ROG Strix Xg49Wcr 49 QHD VA 1ms 144Hz Monitor Asus ROG Strix Xg49Wcr to 49-calowy superszerokokąt MediaMarkt.plZłóż skargę | 5 179 zł |
Asus Monitor 49 cali XG49WCR UPASU049XS49WCRROG Strix XG49WCR
- 49-calowy, super ultraszeroki monitor do gier HDR 32:9 (5120 x 1440) z częstotliwością odświeżania 16... więcej5 Hz (przetaktowany) zapewnia superpłynne efekty wizualne w grach
- Technologia High Dynamic Range (HDR) z 90% profesjonalną gamą kolorów DCI-P3 zapewnia kontrast i wydajność kolorów, które spełniają wymagania certyfikatu DisplayHDR 400
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) umożliwia ELMB wraz ze zmienną częstotliwością odświeżania, ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 5 288 zł |
ASUS ROG Strix XG49WCR - 49” | DQHD | Curved | 165Hz OC | HDR 400 | USB-CASUS ROG Strix XG49WCR - 49” | DQHD | Curved | 165Hz OC | HDR 400 | USB-C PD90W - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opin... więcejie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 4 849 zł |
ASUS 49'' ROG Strix XG49WCR CzarnyDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 522 x 1193,6 x 324,7 mm Waga [kg]: 11.27 kg Wysokość [mm]: 369.5 mm Szerok... więcejość [mm]: 1193.62 mm Głębokość [mm]: 178.58 mm Seria: ROG Strix XG49WCR Proporcje ekranu: 32:9 Przekątna ekranu: 49'' Rozmiar plamki [mm]: 0,233 x 0,233 mm Rozdzielczość ekranu: 5120 x 1440 px Jasność [cd/m2]: 450 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,073 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: VA Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Tak Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 3000:1 Odświeżanie [Hz]: 165 Hz Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitory dla graczy USB: 1 x USB (Type C)
3 x USB 3.0 Wejście audio: Tak Wyjście audio: 1 Liczba złączy HDMI: 1 Inne: 1 x 3,5 mm minijack DisplayPort: 1 Złącza: ["HDMI","USB"," Neonet.plZłóż skargę | 5 317 zł |
Monitor ASUS ROG Strix XG49WCR 49" 5120x1440px 165Hz 1 ms CurvedMonitor marki ASUS ROG Strix XG49WCR o przekątnej 49 cali. Rozdzielczość natywna 5120 x 1440 przy 165 Hz. Jasność 450 cd/m2.... więcejKontrast statyczny 3000:1. Liczba wyświetlanych kolorów 1073.7 mln. Czas reakcji matrycy 1 ms. Kat widzenia w pionie/poziomie 178 stopni. Kolor czarny. Gwarancja 36 miesięcy. Electro.plZłóż skargę | 4 699 zł |
pokaż 15 ofert
Seria Asus ROG Strix (gamingowe)
od 1 879 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 501 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, klawisze dodatkowe: 2, podświetlenie, Podświetlenie RGB
od 6 800 zł
do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 240 Hz, Core i5, 13450HX, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.5 kg
od 292 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa, BT v 5, Multi-Device, przyciski: 4, programowalne, + rolka przewijania, mechaniczne, podświetlenie RGB, czujnik 36000 DPI
od 311 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, 2x 3.5 mm, 1.2 m, składane, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm
od 1 574 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 2 szt., ≥ 4 wentylatory
od 2 175 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.3 ms, 380 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 692 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, podświetlenie, Podświetlenie RGB
od 12 799 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 240 Hz, Ryzen 9, 7945HX, 2.5 GHz, RAM 32 GB, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 3 kg
od 150 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 4, programowalne, + rolka przewijania, Omron, podświetlenie RGB, czujnik 12000 DPI
od 388 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, USB A, USB C, 1.2 m, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: z etui ładującym + przedłużacz
od 1 059 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 3 594 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 579 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, podświetlenie, wodoodporność, Podświetlenie RGB
od 12 999 zł
wydajny, do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), miniLED, 240 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 32 GB, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.5 kg
od 271 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa, Multi-Device, przyciski: 5, + rolka przewijania, czujnik 7200 DPI
od 738 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, 1.2 m, Bluetooth v 5.0, aptX, aktywna redukcja szumów, wielokanałowe, składane, 10 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 1800 mAh, do 45 h, z etui ładującym + tryb przewodowy
od 1 189 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 1 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 840 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, kombinowana, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa / przewodowa, BT v 5, USB, niestandardowy, podświetlenie, Podświetlenie RGB
PodobnePorównaj w tabeli →
od 4 549 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 5 487 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 699 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR