Monitor Asus BE24WQLB 24 " czarny (90LM04V1-B01370)
Zdjęcia 6 |
Asus BE24WQLB 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1200 (16:10)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus BE24WQLB 24 " czarny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" ASUS BE24WQLB - 5 ms - Monitor | 1 026 zł |
Monitor ASUS BE24WQLB 24" 1920x1200px IPS | 1 119 zł |
ASUS BE24WQLB | 1 119 zł |
Monitor ASUS BE24WQLB 24" 1920x1200px IPS | 1 119 zł |
pokaż 10 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →