Monitor Asus VP32UQ 32 " czarny
Zdjęcia 6 |
Kup Asus VP32UQ 32 " czarny
Wszystkie ceny 27 →31" ASUS VP32UQ - 3840x2160 (4k / UHD) - IPS - HDR10 - 4 ms - Monitor | 1 913 zł |
Asus Monitor 32 cale VP32UQ IPS UHD 4K 16:9 sRGB:100 4ms/100MLN:1/350cd/m2 | 1 874 zł |
ASUS VP32UQ MON-LCD-ASU-0389 | 1 689 zł |
ASUS 31,5'' VP32UQ Czarny VP32UQ | 2 010 zł |
Monitor ASUS EyeCare VP32UQ 31.5" 3840x2160px IPS 4 ms | 1 689 zł |
Wyraźny obraz bez szkody dla wzroku
Monitor Asus jest pozycjonowany jako rozwiązanie Eye Care, czyli model bezpieczny dla oczu. Zastosowano tutaj podświetlenie bez migotania i Low Blue Light, a certyfikacja TÜV Rheinland jest miarodajnym potwierdzeniem bezpieczeństwa oczu.
Asus VP32UQ to starszy brat VP32AQ. Przy identycznej konstrukcji ma matrycę IPS o rozdzielczości 4K (w porównaniu z Quad HD), a zatem wyraźniejszy, bardziej szczegółowy obraz. Z pozostałych chipów jest wsparcie dla HDR, ale szczytowa jasność ekranu nie przekracza 350 cd/m², więc nie należy liczyć na „efekt wow”.
Do grafiki i gier
32-calowy monitor świetnie nadaje się do pracy, przeglądania treści multimedialnych, gier. Projektanci i inni profesjonaliści zajmujący się grafiką i wideo z pewnością docenią 10-bitową głębię kolorów i szeroką gamę kolorów (100% przestrzeni sRGB). Razem są kluczem do wysokiej jakości, szczegółowej i realistycznej reprodukcji kolorów.
Niewymagający gracze zadowolą się niskim opóźnieniem reakcji (4 ms). I nie najszybszą matrycę (60 Hz) uzupełniają technologie synchronizacji od AMD i NVIDIA, które odpowiadają za płynną sekwencję wideo bez przerw i innych artefaktów obrazu. Dodatkowo dostępna jest cała gama funkcji gry, w tym zegar, celownik i wyświetlacz FPS.
Własny system audio
Do transmisji sygnału wideo oferowane jest jedno złącze HDMI 2.0 i jeden DisplayPort v 1.2. Do słuchania dźwięku bez dodatkowych głośników można wykorzystać zarówno słuchawki (dostępne jest wyjście mini-Jack), jak i wbudowane głośniki (2x2 W), które powinny wystarczyć na konferencje online.
Minusem modelu jest niewielka możliwość regulacji położenia ekranu, ponieważ podstawka pozwala na zmianę jedynie jego nachylenia. Jeśli nie jest to dla Ciebie krytyczny moment, to Asus VP32UQ to ciekawy monitor 4K do prac graficznych i nie tylko.