Monitor Asus VA32UQSB 31.5 " czarny
Zdjęcia 9 |
Asus VA32UQSB 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VA32UQSB 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Monitor 32 cale VA32UQSB UPASU032XSV32UQ | 2 014 zł |
ASUS VA32UQSB - 32'' | 4K | IPS | HDR-10 MON-LCD-ASU-0610 | 1 929 zł |
ASUS 31,5'' VA32UQSB Czarny VA32UQSB | 2 033 zł |
Monitor ASUS VA32UQSB 31.5" 3840x2160px IPS 4 ms | 1 919 zł |
Asus Monitor 32 cale VA32UQSB 112106 | 2 110 zł |
pokaż 8 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →