Monitor HP E32k G5 31.5 "
Zdjęcia 3 |
HP E32k G5 31.5 "
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP E32k G5 31.5 "
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP E32k g5 - e-series - monitor led - 315 6n4d6atabb | 4 048 zł |
31.5" HP E32K G5 - 5 ms - Monitor | 2 715 zł |
HP Monitor E32K G5 4K 6N4D6AA UPHPD032XSB0004 | 2 393 zł |
Monitor HP E32k G5 4K USB-C 6N4D6AA#ABB | 2 669 zł |
HP 31.5'' 6N4D6AA Czarny 6N4D6AA | 2 413 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →