Monitor HP E22 G4 22 " (9VH72AA)
Zdjęcia 5 |
HP E22 G4 22 "
22 "24 "
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP E22 G4 22 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP E-Series E22 G4 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px Full HD 9VH72AA#ABB | 649 zł |
Monitor HP E22 G4 (9VH72AT) | 848 zł |
HP E-Series E22 G4 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px Full HD 9VH72AA#ABB | 649 zł |
Monitor HP E22 G4 (9VH72AT#ABB) | 848 zł |
Monitor HP E22 G4 (9VH72A9#ABB) | 745 zł |
HP E22 G4 21.5inch IPS FHD | 775 zł |
HP E22 G4 21.5inch IPS FHD | 851 zł |
Modyfikacje HP E22 G4
Ceny na HP E22 G4 |
---|---|---|---|---|
HP E22 G4 22 " | od 649 zł | 7 oferty | ||
HP E24 G4 24 " | od 629 zł | 23 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →