Monitor HP E27 G5 27 "
Zdjęcia 3 |
HP E27 G5 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP E27 G5 27 "
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP 686 cm/27 1920x1080 E27 G5 IPS HDMI DP Pivot Full HD | 810 zł |
27" HP E27 G5 - 1920x1080 - 75Hz - IPS - USB HUB - 5 ms - Monitor | 1 069 zł |
HP E27 G5 (6N4E2AA) 27" Full HD IPS 75Hz 5ms | 819 zł |
Monitor HP E27 G5 FHD 6N4E2AA#ABB | 1 099 zł |
Monitor HP E27 G5 (6N4E2A5#ABB) | 1 004 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →